Skrivebord med plade og skuffekassette af finéret teaktræ, stel af lakeret stål. Front med fire skuffer. H. 73, L. 155, B. 78 cm. Brugsslitage. Skuffekanter med nogle afslag. Nøgle mangler, men skuffer ulåste.
34021 | 450 DKK | 2023-03-08 19:30 |
2866 | 400 DKK | 2023-03-03 11:15 |
400 DKK | Startpris |