To skabe af finéret teak med hver to skydelåger, H. 40-59, B. 75, D. 35 cm. 20 hylder af lakeret metal med frontlister af teaktræ, B. 75, D. 20 cm. Samt seks ophængslister af lakeret metal, L. 200 cm. Fremstår med brugsslitage. Nøgle mangler til det ene skab.
34021 | 850 DKK | 2023-03-15 19:25 |
RETROFABRI | 800 DKK | 2023-03-15 18:56 |
700 DKK | Startpris |