Skuffemøbel af mahogni med tappede hjørner, front med fem udtræksbakker. H. 62, B. 40, D. 40 cm. Fremstillet hos Munch Møbler med plakette herfra i øverste skuffe. Brugsspor/ridser. Skruehul i begge sider
36674 | 1.200 DKK | 2023-03-15 19:31 |
36607 | 1.100 DKK | 2023-03-15 19:28 |
34021 | 850 DKK | 2023-03-15 18:21 |
36703 | 600 DKK | 2023-03-12 07:56 |
LVD | 500 DKK | 2023-03-11 14:55 |
400 DKK | Startpris |