128208. Severin Hansen Jr. for Haslev Møbelsnedkeri: Sidebord af palisander

Sidebord af finéret palisander. Fremstillet hos Haslev Møbelsnedkeri med mærkat herfra. H. 51, L. 59, B. 36 cm. Brugsspor.

Varenr 128208

15 Marts 2023 19:41

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 400 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 800 DKK

35122400 DKK2023-03-15 09:22
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms