Usign. Stemplet 'F. W. Doberck & Søns Efterf. - C. Amundin Kunst- og kleinsmedie, L. Strandstræde 22'. Isat ramme af massiv fyrretræ. Lysmål 168 x 75 cm. Rammemål 182 x 93 cm. Plexiglas med afslag ved bund.