Shakerbord med stel af aluminium, monteret med plade af finéret wengé. Fremstillet hos Fritz Hansen til SAS Hotel Royal, 1960'erne. H. 61,5, L. 125, B. 52 cm. Plade med mindre brugsspor.
26554 | 950 DKK | 2023-03-22 19:22 |
JIMPS | 900 DKK | 2023-03-22 19:21 |
PIET | 800 DKK | 2023-03-22 08:35 |
800 DKK | Startpris |