Sofa/daybed med sider af finéret nøddetræ. Ryg og opklappeligt sæde betrukket med gråt uld. Bund med dynegemme. H. 73, L. 190, D. 80 cm. SH 42 cm. Aldersrelateret slitage. Uld med skjolder.
30326 | 1.900 DKK | 2023-03-22 19:42 |
18503 | 1.800 DKK | 2023-03-22 19:35 |
ANNESIMON | 1.700 DKK | 2023-03-22 17:37 |
18968 | 1.600 DKK | 2023-03-21 07:35 |
19424 | 1.500 DKK | 2023-03-17 17:20 |
1.500 DKK | Startpris |