Skrivebord af finéret og massiv palisander, front med seks skuffer med fasede greb, bagside med rum og nedfældig klap, bag hvilken rum. H. 72. L. 156. D. 79 cm. To nøgler medfølger. Brugsspor, top med nuanceforskel.
34021 | 2.200 DKK | 2023-03-29 19:35 |
26376 | 2.000 DKK | 2023-03-22 19:12 |
4078 | 1.700 DKK | 2023-03-29 19:33 |
1.500 DKK | Startpris |