Seks Windsor armstole af sortlakeret træ. Originale hynder af grålig uld medfølger. Fremstillet hos Kvist Møbler for FDB. Brugsspor, armlæn med noget slitage på lakering på kanter. Et ben med mærker.
13990 | 6.000 DKK | 2023-04-05 19:22 |
36889 | 5.500 DKK | 2023-04-05 19:23 |
33917 | 4.400 DKK | 2023-04-05 16:37 |
4.000 DKK | Startpris |