Rullebord af lakeret mahogni, opklappelig vendbar plade, underhylde med løs vendbar bakke med hhv. sort og hvid laminat. Tilspisede ben på hjul. H. 64, L. 70, B. 45 cm. Fremstillet hos P. Jeppesen. Brugsspor. Plade med ridser på yderside.
26376 | 1.300 DKK | 2023-03-29 17:12 |
34513 | 1.200 DKK | 2023-03-29 20:39 |
500 DKK | Startpris |