129183. Dansk møbelproducent: Møblement af bambus, 20. årh.s midte (4)

Tre lænestole H. 87, B. 60 cm. SH 45 cm. Hynder af blomstret stof. Samt et bord med plade og hylde af frostet glas, H. 52, L. 100, B. 53 cm. Brugsspor.

Varenr 129183

5 April 2023 19:38

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.200 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

186571.200 DKK2023-03-30 11:00
JIMPS1.100 DKK2023-04-05 19:34
21573750 DKK2023-03-30 10:13
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms