Rundt spisebord af finéret palisander med udtræk, ben og kantlister af massiv palisander. H. 71,5 cm, diam. 116 cm. Hertil to tillægsplader i palisander med sarg. B. 50 cm. Brugsspor, mindre mærker på plade ved udtræk.
22370 | 1.700 DKK | 2023-04-03 22:25 |
27650 | 1.600 DKK | 2023-04-02 09:15 |
1.500 DKK | Startpris |