Sofabord / sidebord med stel, hylde og kehlede kanter af massivt teaktræ, plade af finéret teaktræ. Fremstillet hos Kubus med mærkat herfra. H. 51, L. 73, B. 53 cm. Fremstår fuldt restaureret i flot stand.
32465 | 1.800 DKK | 2023-04-12 19:28 |
5936 | 1.700 DKK | 2023-04-12 19:21 |
26376 | 1.400 DKK | 2023-04-12 09:05 |
31003 | 1.100 DKK | 2023-04-09 16:05 |
800 DKK | Startpris |