129620. Holger Georg Jensen for Kubus: Sofabord af teaktræ

Sofabord / sidebord med stel, hylde og kehlede kanter af massivt teaktræ, plade af finéret teaktræ. Fremstillet hos Kubus med mærkat herfra. H. 51, L. 73, B. 53 cm. Fremstår fuldt restaureret i flot stand.

Varenr 129620

12 April 2023 19:36

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 1.800 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

324651.800 DKK2023-04-12 19:28
59361.700 DKK2023-04-12 19:21
263761.400 DKK2023-04-12 09:05
310031.100 DKK2023-04-09 16:05
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms