Rundt spisebord med plade af finéret valdnød, stel af børstet tål. H. 68,5, diam. 130 cm. Minimale/ingen brugsspor.
PIET | 3.200 DKK | 2023-04-12 12:39 |
35147 | 3.000 DKK | 2023-04-12 12:52 |
METTERK | 2.600 DKK | 2023-04-08 10:07 |
2.000 DKK | Startpris |