Brdr. Andersen spisebord med plade af finéret mahogni. Monteret med fire Fritz Hansen spændben af sortforkromet stål. H. 73, L. 135, B. 90 cm. Minimale brugsspor.
34021 | 1.100 DKK | 2023-04-12 18:07 |
35147 | 1.000 DKK | 2023-04-12 12:54 |
1.000 DKK | Startpris |