Vintage halvcirkulært bord af massiv og finéret lakeret kirsebærtræ, top med opklappelig plade med hængsler af messing, gateleg stel. Fremstillet hos Fritz Hansen med mærkat herfra. Minimale brugsspor. Diam. 96 cm. H. 71,5 cm.
5936 | 4.400 DKK | 2023-04-12 19:41 |
1206 | 4.200 DKK | 2023-04-12 19:39 |
4.000 DKK | Startpris |