Lav skænk af massiv og finéret palisander, lave tilspidsede ben, front med fem skuffer, flankeret spejlskårede skydelåger, bag hvilke hylder. H. 82, B. 220, D. 47 cm. Pæn stand.
14693 | 8.500 DKK | 2023-04-12 19:22 |
35147 | 8.000 DKK | 2023-04-12 12:43 |
31738 | 7.500 DKK | 2023-04-09 21:00 |
23340 | 7.000 DKK | 2023-04-11 17:02 |
36750 | 6.000 DKK | 2023-04-06 20:40 |
6.000 DKK | Startpris |