Grand Prix stol med formbøjet finéret skal af sortlaseret ask, ben af satinforkromet stålrør. Fremstillet hos Fritz Hansen med mærkat herfra. Udstillingsmodel, minimale/ingen brugsspor.
20915 | 1.000 DKK | 2023-04-18 17:10 |
21749 | 950 DKK | 2023-04-19 19:26 |
900 DKK | Startpris |