Fodskammel med stel af bejdset bøgetræ, svungne sider og front betrukket med sømslået læder, løs hynde betrukket med brun velour. H. 46, B. 60, D. 26 cm. Læder med kraftig slitage, krakeleringer og revner.
MAX | 850 DKK | 2023-05-10 19:32 |
33151 | 800 DKK | 2023-05-10 19:32 |
500 DKK | Startpris |