Tre-fløjet spejl af finéret palisander med vipbart midterspejl. H. 39, B. 53-105, D. 9 cm. Brugsspor.
10502 | 1.600 DKK | 2023-05-10 18:50 |
3522 | 1.500 DKK | 2023-05-10 08:43 |
1.500 DKK | Startpris |