Oval serveringsvogn af mørklakeret træ, top med plade af glas, hylde med flaskeholdere. Greb, flaskestativ og hjul af messing. 71,5, L. 83, B. 48 cm. Brugsslitage. Hylde senere monteret omvendt grundet krakeleret lak.
20118 | 850 DKK | 2023-05-10 19:28 |
RETROFABRI | 800 DKK | 2023-05-06 13:26 |
800 DKK | Startpris |