Rektangulært sofabord af finéret teak, plade med to udtræksplader. Tilspidsede ben. Fremstillet hos Koefoeds møbelfabrik. H. 48, L. 147, B. 60 cm. Brugsspor og nogle mærker.
8081 | 550 DKK | 2023-05-09 13:16 |
F16 | 500 DKK | 2023-05-04 20:18 |
500 DKK | Startpris |