Skaller af formspændt grålakeret krydsfinér, stel af forkromet stålrør. Fremstillet hos Fritz Hansen. Brugsspor. Den ene stole med plet.
4167 | 1.000 DKK | 2023-05-10 19:35 |
20118 | 950 DKK | 2023-05-10 19:35 |
LONEHERMAN | 800 DKK | 2023-05-03 19:49 |
800 DKK | Startpris |