130935. Palisanderfineret entremøblement med spejl og konsolbord, palisander med blå fliser (2)

Konsolbord med to skuffer, pladen med blåglaserede fliser samt spejl med fliser i rammen.
Konsolbord H. 43 L. 92, B. 41 cm. Palisander og palisanderfiner
Spejl 116 x 58,5 cm.

Lette brugsspor, lille hak på grebet på den ene skuffe

Varenr 130935

10 Maj 2023 19:41

Vurdering 1200-1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms