Telefonbænk af finéret og massiv eg, højre side med skuffesektion med to skuffer med indfasede greb, venstre side med siddeplads. Løs hynde betrukket med blåt uld. H. 53, L. 120, D. 35 cm. Brugsspor.
19325 | 5.000 DKK | 2023-05-18 00:12 |
24432 | 4.800 DKK | 2023-05-24 19:32 |
JOHNDOE | 4.400 DKK | 2023-05-18 07:38 |
26376 | 2.400 DKK | 2023-05-17 22:07 |
19507 | 1.700 DKK | 2023-05-17 21:59 |
35772 | 1.600 DKK | 2023-05-17 20:30 |
KONTAKT | 1.500 DKK | 2023-05-17 19:39 |
1.500 DKK | Startpris |