Bænk af finéret og massiv eg. H. 34, L. 118, D. 35 cm. Brugsspor.
19325 | 4.400 DKK | 2023-05-18 00:13 |
35038 | 4.200 DKK | 2023-05-24 16:10 |
35389 | 3.000 DKK | 2023-05-19 10:15 |
JOHNDOE | 1.900 DKK | 2023-05-18 07:38 |
1.000 DKK | Startpris |