Fire 7'er-stole med skaller af formbøjet krydsfinér med hhv. lilla og hvid lak, stel af forkromet stålrør. Fremstillet hos Fritz Hansen. Alle fire stole er faste i ryggen. Brugsspor.
37240 | 2.600 DKK | 2023-05-24 08:10 |
26554 | 2.400 DKK | 2023-05-24 07:54 |
PBH | 1.800 DKK | 2023-05-17 22:04 |
20118 | 1.700 DKK | 2023-05-21 16:47 |
FREDERIKSB | 1.500 DKK | 2023-05-17 20:20 |
1.500 DKK | Startpris |