Fire spisestole med stel af massiv, lakeret ask med runde rygstykker af formbøjet finéret teak. Sæder betrukket med plysstof. SH 43 cm. Betræk med kraftig slitage.
2866 | 1.100 DKK | 2023-05-24 14:10 |
35249 | 1.000 DKK | 2023-05-24 09:31 |
1.000 DKK | Startpris |