Rundt spisebord af massiv og finéret Rio-palisander, H. 74, diam. 120 cm. Hertil to tillægsplader med sarg B. 51 cm. Fremstillet hos J. L. Møller med metalplakette herfra. Brugsspor. Plade og tillægsplader med nuanceforskel.
Cites certifikat medfølger
RETROF | 3.200 DKK | 2023-05-24 12:58 |
36061 | 3.000 DKK | 2023-05-23 09:45 |
3.000 DKK | Startpris |