Teakfineret kommode med seks skuffer, runde ben.
H. 106 cm, B. 79 cm, D. 39 cm.
Nogen skrammer og brugsspor
19107 | 800 DKK | 2023-05-31 15:39 |
21749 | 800 DKK | 2023-05-31 19:32 |
36411 | 700 DKK | 2023-05-31 15:50 |
35147 | 600 DKK | 2023-05-31 13:34 |
2866 | 550 DKK | 2023-05-31 11:53 |
36373 | 450 DKK | 2023-05-29 14:30 |
400 DKK | Startpris |