131292. Dansk møbelproducent: Kommode, teak

Teakfineret kommode med seks skuffer, runde ben.
H. 102, B. 79,5 cm. D. 42 cm.

Alm. brugsspor og småridser

Varenr 131292

31 Maj 2023 19:39

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK 850 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 800 DKK

35147850 DKK2023-05-31 16:18
19107800 DKK2023-05-31 15:39
36411700 DKK2023-05-31 15:47
36373450 DKK2023-05-29 14:30
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms