Runde ben, teakfineret kabinet med jalousidøre. Hylde og udtræksbakke i skabet.
H. 76, B. 85, D. 40 cm.
Alm. Brugsspor. Et ben sidder løst
19107 | 700 DKK | 2023-05-31 15:41 |
30208 | 650 DKK | 2023-05-31 12:32 |
2866 | 600 DKK | 2023-05-31 11:51 |
5936 | 550 DKK | 2023-05-31 05:47 |
36373 | 450 DKK | 2023-05-29 14:30 |
35147 | 400 DKK | 2023-05-26 15:14 |
400 DKK | Startpris |