To 7'er-stole med skaller af grønlakeret forsmspændt krydsfinér, stel af forkromet stålrør. Fremstillet hos Fritz Hansen. Begge stole er faste i ryggen. Brugsslitage og nogle misfarvninger.
20 | 1.100 DKK | 2023-05-31 19:40 |
37240 | 1.000 DKK | 2023-05-31 19:40 |
25516 | 950 DKK | 2023-05-31 19:39 |
25623 | 900 DKK | 2023-05-31 19:39 |
20118 | 800 DKK | 2023-05-31 19:32 |
600 DKK | Startpris |