Buet front med fem skuffer. H. 97, B. 77, D. 44 cm. Nøgle mangler. Brugsspor, venstre sides bagkant med mindre finérafslag.
19107 | 750 DKK | 2023-05-31 15:44 |
35147 | 700 DKK | 2023-05-31 13:46 |
36411 | 650 DKK | 2023-05-29 10:48 |
600 DKK | Startpris |