130108. Børge Mogensen & Grethe Meyer: 'Boligens Byggeskabe' reol af

Reol med ramme af massiv Oregon-pine, sider af grålakeret masonit. H. 200, B. 53, D. 34 cm. Hylder medfølger, men hyldepaler mangler. Brugsslitage og mærker. Bagklædning med lille borehul.

Varenr 130108

7 Juni 2023 19:44

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 300 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 600 DKK

33973300 DKK2023-06-07 19:38
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms