Et par sideborde med skråtstillede ben af massiv palisander, runde plader og tresidede hylder af finéret palisander. Lille højdeforskel. H. 50-50,5, diam. 50 cm. Brugsspor/skjolder. Det ene bord med let løshed i stel.
30186 | 4.000 DKK | 2023-06-14 17:44 |
10502 | 3.800 DKK | 2023-06-14 12:07 |
JIMPS | 1.100 DKK | 2023-06-08 21:28 |
26376 | 1.000 DKK | 2023-06-07 23:34 |
1.000 DKK | Startpris |