Lav skænk af finéret palisander, front med fire døre, stel på tilspidsede ben med mellemringe af messing. H. 80, L. 170, D. 44 cm. Pæn stand. Nøgle mangler, døre låste.
22230 | 5.000 DKK | 2023-06-14 09:02 |
26376 | 5.000 DKK | 2023-06-14 18:33 |
RETROFABRI | 4.200 DKK | 2023-06-12 16:36 |
316 | 4.000 DKK | 2023-06-08 20:48 |
F16 | 3.600 DKK | 2023-06-07 19:31 |
3.600 DKK | Startpris |