130682. Peter J. Lassen (f. 1930): Fire Montana reoler (4)

Fire Montana reoler af hvidlakeret mdf. H. 35-70, B. 35-70, D. 30 cm. Ophængslister medfølger. Brugsspor og nogle ridser/mærker. Ru overflade.

Varenr 130682

14 Juni 2023 19:44

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms