Overpolstret med gråt stof. L. 209 cm, H. 80 cm
(almindelige brugsspor).
Proveniens: Hotel d'Angleterre
36998 | 2.800 DKK | 2023-06-28 21:10 |
HEIDI | 2.600 DKK | 2023-06-28 19:13 |
1.000 DKK | Startpris |