Med rund hylde, let svejfede ben. Diam. 65 cm, H. 67 cm.
Brugsspor, skrammer.
Proveniens: Hotel d'Angleterre
22370 | 500 DKK | 2023-06-29 18:40 |
22275 | 450 DKK | 2023-06-27 19:07 |
JIMPS | 400 DKK | 2023-06-26 21:34 |
400 DKK | Startpris |