Svungne ben med metalsko. Læderbeklædt plade
H. 78 cm, L. 160 cm, D. 60 cm.
(Stik under dæksel til kabelrum på bagkant af pladen mangler).
Proveniens: Hotel d'Angleterre
36998 | 1.700 DKK | 2023-06-28 21:10 |
29633 | 1.600 DKK | 2023-06-28 20:55 |
1.000 DKK | Startpris |