43. Dyb sofa med lyst turkis vævet betræk, sortbejdsede ben

L. 150 cm, D. 100 cm, sædehøjde 44 cm.
Brugsspor, stoffet trænger til rens.

Proveniens: Hotel d'Angleterre

Varenr 134474

29 Juni 2023 19:38

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 2.200 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

263002.200 DKK2023-06-29 19:28
249862.000 DKK2023-06-29 19:36
32933900 DKK2023-06-26 15:44
23673850 DKK2023-06-26 11:06
 800 DKK Startpris

Møbler fra Hotel D'Angleterre,

Alle møbler på auktionen er inventar fra Hotel d'Angleterre i København. Flotte og brugbare møbler, som sælges i forbindelse med at hotellet delvist bliver nyindrettet.

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms