L. 150 cm, D. 100 cm, sædehøjde 44 cm.
Brugsspor, stoffet trænger til rens.
Proveniens: Hotel d'Angleterre
26341 | 2.000 DKK | 2023-06-29 19:28 |
24986 | 1.900 DKK | 2023-06-29 19:36 |
23673 | 850 DKK | 2023-06-26 11:07 |
800 DKK | Startpris |