Søjleben. Diam. 65 cm, H. 61 cm.
Brugsspor, små afslag på fod.
Proveniens: Hotel d'Angleterre
22370 | 225 DKK | 2023-06-29 18:37 |
LLL | 200 DKK | 2023-06-26 07:02 |
200 DKK | Startpris |