Overpolstret med gråt stof. L. 209 cm, H. 80 cm
(almindelige brugsspor).
Proveniens: Hotel d'Angleterre
36998 | 2.200 DKK | 2023-06-29 07:24 |
HEIDI | 2.000 DKK | 2023-06-28 23:02 |
1.000 DKK | Startpris |