Barskab med korpus af finéret og massivt teaktræ, front med to døre med cirkulære indlæg, bag hvilke barindretning med interiør af ahorn med to skuffer, udtræksplade, hylder af råglas og en lyskilde. Indvendig bagklædning af kanneleret glas. H. 122, B. 80, D. 41 cm. En nøgle medfølger. Interiør med kraftig slitage/skjolder, glasplade med afslag. Bemærk: nye fotos. Skænken er udvendigt fuldt istandsat.
39261 | 22.000 DKK | 2023-09-21 16:51 |
26376 | 21.000 DKK | 2023-09-21 12:43 |
39144 | 13.000 DKK | 2023-09-16 21:50 |
38522 | 12.000 DKK | 2023-09-15 04:42 |
JOHNDOE | 8.500 DKK | 2023-09-12 18:44 |
30012 | 8.000 DKK | 2023-09-10 14:56 |
38147 | 7.500 DKK | 2023-09-12 18:30 |
7.000 DKK | Startpris |