Usamlede, skruer til samling mangler.
B. 113 cm. Sædehøjde 23 cm.
Med etiketter fra Fredericia Furniture. Brugsspor, den ene med vandskjolder.
28639 | 550 DKK | 2023-06-20 07:52 |
27680 | 500 DKK | 2023-06-14 19:53 |
500 DKK | Startpris |