128047. Dansk design: Spisebord af palisander med hollandsk udtræk, 1950'erne

Rektangulært spise bord af massiv og finéret palisander med hollandsk udtræk. H. 75, L. 140-260, B. 110 cm. Brugsspor og nuanceforskelle.

Varenr 128047

21 Juni 2023 19:40

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms