Fritstående skrivebord med stel af aluminium, formbøjet plade og skuffekassetter af finéret mahogni. Front med fem skuffer. Plade ilagt grå linoleum. H. 73, L. 154, D. 80 cm. Brugsspor.
31089 | 1.200 DKK | 2023-06-28 19:31 |
RETRO | 1.100 DKK | 2023-06-28 19:30 |
800 DKK | Startpris |