Indskudsbord af finéret teak med tre borde. Fremstillet hos Haslev Møbelsnedkeri med mærkat herfra. Mål største bord H. 51,5, B. 57, D. 37 cm. Brugsspor.
19107 | 1.000 DKK | 2023-06-28 17:15 |
37474 | 950 DKK | 2023-06-28 19:18 |
10502 | 850 DKK | 2023-06-28 16:30 |
800 DKK | Startpris |